پيامهای ارسالی هموطنان عزيز بمناسبت دومي 

 

پيامهای ارسالی هموطنان عزيز بمناسبت دومين سالگرد صدای افغان

(صفحۀ سوم)

 

————————————————————————————————————————————————–

10- کتابخانۀ عقيده                              تاريخ: 5 سپتمبر 2009                             وقت: 1:44am

————————————————————————————————————————————————–

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

برايتان آرزوي موفقيت روزافزون داريم

الله يارتان باد

http://www.aqeedeh.com/ebook/index.php

————————————————————————————————————————————————–

11– محمد عارف يوسفی                              تاريخ: 6 سپتمبر 2009                             وقت: 5:29pm

————————————————————————————————————————————————– 

سلام و درود حضور دست اندرکاران و خوانندگان سایت وزین صدای افغان!

از همه اولتر آرزو دارم تا طاعات و عبادات همه ی ما و شما درین ماه پر فیض و برکت مقبول درگاه ذات پاک و یگانه گردیده و بدبختی و بیچارگی را از سر مردم و میهن ما بدور داشته باشد. آمین.

ثانیا من نیز  دوسالگی فعالیت وبسایت پرخواننده ی صدای افغان را برای تمامی گردانندگان این سایت زیبا از دل تبریک میگویم و در ضمن اگر صادقانه عرض کنم  واقعاً که دردو سالی که گذشت  در این وبسایت موفق هیچگاهی مقاله و یا مضمون اهانت آمیزی را نسبت به گروه بخصوصی نخوانده ام و به اساس پالیسی احترام به همه بسوی ترقی و شگوفایی در حرکت است و این را میشود راز بزرگ موفقیت و کامیابی این سایت دانست که روز بروز به جمع علاقمندان و همکاران قلمی اش افزوده میشود. و من هم افتخار میکنم که یکی از همکاران کوچک قلمی این سایت بزرگ میباشم و هر گاهی که مطلبی را فرستاده ام دست اندرکاران این سایت خوب با جبین گشاده به نشر سپرده  و سبب تشویق و رهنمایی من در ین زمینه گردیده اند. 

امیدوار هستم که در جریان سال سوم فعالیت سایت وزین صدای افغان شاهد تحرک و تنوع بیشتر از پیش و رشد بیش از حد مطالب و مضامین اجتماعی، سیاسی ، دینی، فرهنگی،علمی و هنری باشیم.

 

به آرزوی موفقیت و کامیابی شما و خوانندگان محترم وبسایت شما.

انشاالله.

با احترام

محمد عارف "یوسفی"

آمسنردام

۰۵-۰۹-۲۰۰۹

————————————————————————————————————————————————–

12– فضل الرحيم رحيم                              تاريخ: 6 سپتمبر 2009                             وقت: 9:49pm

————————————————————————————————————————————————– 

سالگرد سائت وزین صدای افغان ، را از تهء دل به گرداننده گان و همه همکاران قلمی اش تبریک و تهنیت عرض میدارم. سائت صدای افغان در ردیف سایر سائت های نشراتی افغانی ، همچنان در غنا مندی و ترویج آزادی اندیشه و بیان زمینه ساز بوده که با جسارت اخلاقی مطابق به اصول مطبوعات آزاد ،به نشر مقالات و مطالب گوناگون ادبی ، هنری ، سیاسی ، اجتماعی و مذهبی پرداخته است . در این راستا و در این مدت نشراتی تجربه های حاصله از کار عملی نشراتی بهترین ممد عملی است در فرا راه فردای این سائت وزین . برای دست اندر کاران و همکاران سائت صدای افغان و همه سائت های افغانی آرزوی موفقیت و کامگاری می نمایم . با عرض حرمت . فضل الرحیم رحیم خبرنگار آزاد. 06.09.2009

————————————————————————————————————————————————–

13– احمد سهراب تاکی                             تاريخ: 10 سپتمبر 2009                             وقت: 8:43pm

————————————————————————————————————————————————– 

سلام دوست عزیز

 

من و همکارانم همه به نوبت خود 31 اگست دومين سالگرد سایت صدای افغان را برای شما و برای تمام همکاران شما تبریک عرض میکنيم.

خیلی ها خوشحالم که وطن عزیز ما افغانستان روز بروز بسوی طرقی و پیشرفت روان است و این هم یک نشان از طرقی و پیشرفت افغانهای عزیزم است که برای تمام جهانیان نشان میدهند که واقعاً ما خواهان طرقی و پیشرفت در هر عرصه زندگی هستیم. واقعاً سایت انترنتی صدای افغان یک سایت عالی است و من تمام مضامین ویب سایت شمارا قابل قدر میدانم و از خداوند متعال خواهان ترقی و پیشرفت هرچه پیشتر شما میباشم.

من یک نظرشخصی دارم که بیايید تصاویر زیبای افغانستان رای نيز برای جهانیان نشان دهیم. بس اس جنگ بس است ویرانی. برادر عزیز عنقریب من تصاویر زیبای از افغانستان را در وبلاگ خود اضافه میکنم و شما هم میتوانید از این تصاویر استفاده کنید.

تشکر

احمد سهراب تاکی

مدیر وبلاگ

www.sohrabmahboob.1hwy.com

————————————————————————————————————————————————–

14– بشير رستگار                             تاريخ: 15 سپتمبر 2009                             وقت: 3:43am

————————————————————————————————————————————————– 

با درود گرم  ودعا برای سروری شما که زوایای تاریک زندگی مردم را نور می بخشید. به این بهانه دومین سالگرد مفید ترین سایت انترنیتی یعنی صدای افغان را بشما و تمام همکاران شما تبریک گفته از ارسال سافت ویر شما ممنون و متشکرم . واقعاً از داشته های پر ارزش سایت شما مخصوصاً در مسایل دیانت اسلام و ارائه بزرگترین اسناد قرآنی و احادیث نبوی  در این عصری که سرتا پای جامعه ما را بی ایمانی ، جهل و تقلب  ویران کرده است  و طرز تفکر مردم ما به سوی لاابالی گری و هیچی گری روان است و از یک  فرهنگ ناسالم، مردار و منحط غرب پیروی میشود، این  چراغ سبزیست که خیابانهای  وحدت، عقیده و ایمان را به تمام مسلمانان می گشاید  . البته سایر مطالبی که در سایت شما نشر میشود همه دارای ارج و بزرگی و وسعت اندیشه شما را نشان میدهد که بشما قبلاً تبریک گفته ام.

با عرض حرمت

بشير رستگار

 

صفحۀ بعدی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *