روز آخر یعنی عصر آخر— مولانا عمران نظر حسین

 

روز آخر یعنی عصر آخر

 

 


 

نوشتۀ محقق، فیلسوف، نویسنده و داعی متخصص اسلامی مولانا عمران نظر حسین

ارسالی: سلیمان شاه صوفی زاده

برگرفته شده از:سایت رسمی فارسی مولانا عمران نظرحسین

 

منظور از اصطلاح روز آخر همان عصر آخر می باشد یا به عصری گفته می شود که در پایان تاریخ به حد اعلای خود می رسدوقتی که مسیح واقعی، عیسی(ع)، پسر مریم پاک (نه پسر خدا) برای حکومت و فرمانروایی عادلانه و ابدی و تام جهان از جاروسلم (اورشلیم) بازگردد. بی شک تاریخ با این روی داد به پایان خود می رسد. زندگی روی زمین بعد از این اتفاق و مرگ حضرت عیسی(ع) و دفن ایشان نز پیامبر اکرم (ص) در مدینه به عنوان تاریخ شناخته نمی شود. آن گونه خواهد شد که چون رشته ی سکولار مدرن به پایان قابل پیش بینی اش در کمال بی خدایی خواهد رسید و در نتیجه ی فروپاشی تعلیمات اخلاقی و هوشیاری اخلاقی، مردم موقعیت انسانی خود را فراموش کرده و مانند خران در عموم مبادرت به آمیزش خواهند نمود. پر واضح است که ما به تحقق این واقعیت شوم که توسط رسول اکرم(ص) پیش بینی شده بسیار نزدیک هستیم مخصوصا در زمان (کارنیوال ترینی دَد)

به خاطر ادعاهای دروغین تمدن غربی تک چشم یهودی – مسیحی و "بردگان خانه ی رنگی اش" در سرتاسر دنیا این ادعا را دارند که انسان ها با پیشرفت بی سابقه ای شهادت می دهند که دوره ی کنونی بهترین دوره ی تاریخ بشریت می باشد که دنیا روز به روز به سوی بهتر شدن پیش می رود و آن تمدن مدرن غربی چهره ای منسوخ و متهجر و متروک از تمدن های گذشته به تصویر کشیده است که اسلام را نیز شامل میشود.

"برده ی خانه ی" تک چشم در اینجا در جزیره ی من، ترینی دَد، پافشاری می کند که مسلمان ها باید همواره تابع و بخشی از روند و اهداف جامعه باشند حتی اگر آن روند و اهداف به سوی آتش جهنم برود.

وقتی یک کشتی در حال غرق شدن است و شما نمی توانید از غرق شدنش  جلوگیری کنید مجبورید که از آن کشتی خارج شوید و به دیگران نیز بقبولانید و بخواهید که چنین کنند. کشتی دنیا در حال غرق شدن است. شواهد در تمام اطراف ما به طور واضح و آشکار مانند روز روشن هستند. اما کسانی که کورند نمی توانند ببینند که کشتی در حال غرق شدن است. آن ها از دسته چک ها و سلاح های خود استفاده می کنند تا خود را به عنوان رهبران در سرتاسر دنیا تحمیل کنند. کوری عصاکش کوری دیگر می شود تا همه راه خود را گم می کنند و مانند قوم نوح (ع) غرق خواهند شد.

پیامبر اکرم (ص) نشانه های زیاد دیگری علاوه بر در آمیزش خرگونه در عموم بیان فرموده اند.بیشتر آن ها به عنوان نشانه های کوچک شناخته می شوند. اجازه بدهید تا ابتدا برحی از آن ها را به صورت راندوم قبل از اینکه به ده نشانه ی بزرگ بپردازم شرح دهم. در رابطه با نشانه های بزرگ باید عرض کنم که من این ریسک را می کنم و زمین لرزه ی بزرگ زیر دریایی که نتیجه ی آن تسونامی در جنوب شرقی آسیا در دسامبر 2004 شد را مشمول آن 10 نشانه بیان می کنم و در ادامه دلایل خود را بیان خواهم کرد.

 

نشانه های کوچک

پیامبر اکرم (ص) اینگونه عصر آخر را پیش بینی کرده اند:

مردم از شیوه ی زندگی به غیر از شیوه ی زندگی من پیروی خواهند کرد و راهنمایی خواهند کرد به غیر از راهنمایی من.

– من برای امتم تنها از رهبرانی که مردم گمراه را رهبری می کنند می ترسم.

– قبل از ساعت آخر دروغ گویان بزرگی خواهند بود، پس از آن ها مواظب باشید.

– وقتی که بد سرشت ترین عضو یک قبیله حکمران آن قبیله شود و وقتی بی ارزش ترین عضو یک جامعه رهبر آن جامعه شود و یک مرد به وسیله ی ترس از اینکه ممکن است کاری اهریمنی و شر انجام دهد به عزت و احترام برسد و رهبری به افرادی داده شود که لیاقتش را ندارند، منتظر ساعت آخر باشید.

همه ی این هشدارها در حال حاضر به طور شگرف و شومی به واقعیت پیوسته است. امروزه در سرتاسر دنیا، جز تعداد اندکی استثنا، حتی اینجا در جزیره ی زادگاهم،کریبین از ترینی دَد مردم که شامل مسلمانان نیز می باشند  هم اکنون بدترین رهبران را دارند.این نشانه ی بد یمن روز آخر آمده تا این نیز بگذرد. هنوز بسیاری هستند که نمی دانند و یا نمی توانند ببینند و مانند حیوانی گنگ، کورکورانه به خاطر منافع شخصی یا ترس یا جهل این چنین رهبران را به صلاحیت می شناسند و از آن ها پیروی می کنند.

زنان طوری موهای خود را آرایش خواهند کرد تا شبیه کوهان شتر شود، و این نشانه هم اکنون اتفاق افتاده است و هر روز می بینیم.

زنان مانند مردان لباس خواهند پوشید، و هم اکنون زنان را با شلوار، کت و شاید یک کراوات می بینیم.

– زنان لباس خواهند پوشید ولی باز هم لخت خواهند بود، و این پیش بینی نیز در حال حاضر تحقق یافته است. وقتی زنان در عموم رژه می روند در حالی که "لباس پوشیده اند ولی باز لخت هستند" همان طور که امروزه اینچنین است و وقتی مسلمانان نمی توانند جلوی آن را بگیرند باید به دنبال راه فراری از آن روند جامعه باشند به جای اینکه جزوی از آن باقی بمانند، تا وقتی که زنان کامل لخت شوند و درآمیزش مانند خران در عموم ظاهر شود. اگر آن ها به طور احمقانه ای این راه را انتخاب کنند و جزئی از جامعه ی فاسد و منحط باقی بمانند پس آن ها و فرزندانشان عاقبت با چنین جامعه ای از بین خواهند رفت.

مردان مانند زنان لباس خواهند پوشید، و هم اکنون این نشانه نیز روی داده. تقریبا کسی نمی تواند بگوید که آن به اصطلاح " کراس درسر" -crossdresser- (کسی که لباس جنس مخالف را می پوشد) واقعا یک مرد است.  

– هم جنس بازی (و لزبین) امری عمومی وعادی خواهد شد و این امر در پس بسیاری از چشم ها در حال اتفاق افتادن است.  مقبولیت اجتماعی و حفاظت قانونی برای این انحراف جنسی زشت زمینه ی این امر را محکم تر می سازد. در واقع کسانی که با قاطعیت این تحریم الهی در مورد چنین انحراف جنسی ای را پذیرفته و از آن تبعیت می کنند، اکنون به عنوان دشمن شناخته می شوند و افرادی خوانده می شوند که از بیماری که " هم جنس بازی هراسی " نامیده می شود رنج می برند.

– فرزندان به دنیا آمدۀ خارج از ازدواج امری عمومی و عادی خواهد شد و در واقع اکنون به نظر می رسد که خود ازدواج در حال منسوخ شدن است.

– زنا و بی عفتی امری عمومی و معمول خواهد شد و این نیز در دنیای مدرن امروز که بکارت و وفای زوجین امری دمده شده تحقق یافته است.

– بی تناسبی در تعادل بین زن و مرد به حدی می رسد که یک مرد از 50 زن محافظت خواهد كرد(نه ازدواج) كه در حال تحقق است. اما مي توان اين امر را به محصولات اسپرم مردان و همچنين چيزهايي از اين قبيل كه به عنوان آلودگي محيطي و غذاي ژنتيكي دستكاري شده شناخته مي شوند ربط داد كه باعث به هم خوردن تناسب نوزادان مذكر و مؤنث شده است.

– استفاده ي فراگير از مشروبات الكلي اين مادر همه ي بدي ها . هم اكنون تبديل به يك طاعون وحشتناك شده است به طوري كه كسي از دست رانندگان مست در امان نيست. بچه ي به دنيا نيامده وقتي مادرش مي نوشد او نيز مي نوشد و به طور غير قابل وصفي رنج مي برد. نخست وزيران و مقامات بالا مي نوشند و در عموم مانند خران عمل كرده و براي مردم تصميم گيري مي كنند.

علم ديني از بين خواهد رفت. از آنجا كه عالمان هدايت يافته ي اسلام دشمن شناخته مي شوند، گوشه نشين مي شوند، اخراج مي شوند و يا به عنوان ريسك هاي امنيتي بزرگ معرفي مي شوند تنها آن عالماني كه ماهرانه فرار مي كنند و با ساز آن هايي كه كنترل قدرت در دستشان است مي رقصند اجازه مي يابند تا با آزادي بي قيد و بند موعضه كنند ولي با نسخه هاي آرايش يافته و تزئين شده ي اسلام كه براي حكمرانان بي خداي دنيا قابل قبول مي باشد. مؤسسات آموزش تعاليم اسلامي مجبور به تسليم شدن در برابر كنترل كساني مي شوند كه براي اسلام جنگ برپا مي كنند. اگر آن ها تسليم نشوند بسته مي شوند. دانشجويان خارجي از مطالعه ي اسلام خالص و مطلق منع مي شوند.

زمان به تندي خواهد گذشت يك سال مانند يك ماه و يك ماه مانند يك هفته و يك هفته مانند يك روز. و هم اكنون درك گذر سريع زمان يك تجربه ي فراگير است.

– چنان شيوع كشتار، قتل و خشونت راندومي كه " يك قاتل نمي داند چرا مي كشد و كسي كه كشته مي شود نمي داند كه براي چه كشته شده است و هر عصري كه مي آيد بدتر از عصر قبل خواهد بود". هم اكنون در سرتا سر دنيا كشتار احمقانه ي راندوم بوقوع پيوسته و در حال افزايش مي باشد.

چيزي از اسلام جز نام آن و چيزي از قرآن جز رسم الخط آن نخواهد ماند.(يعني قرآن تعليم داده نخواهد شد و كسي از هدايت هاي آن پيروي نخواهد كرد و فقط صدايي خواهد بود كه از هنجره بيرون مي آيد.

– مساجد ساختاري بسيار باشكوه و زيبا خواهند داشت ولي خالي از هدايت خواهند بود و علما بدترين افراد روي زمين خواهند بود. از آن ها فتنه بوجود خواهد آمد و آن ها مراكز فتنه خواهند بود. ( از آنجايي كه آن ها به اسلام خيانت مي كنند)". بسياري از علماي برجسته وجود دارند كه اين پيش بيني را شرح داده اند، همچنين امروزه تحقق اين نشانه را دريافته اند. شواهدي چنين بسيار، توانفرسا و كوبنده است.

– خلافت اسلامي بسياري پيش از ميان رفت و زكات ديگر جمع آوري نشده و در كشور توزيع نمي شود. پول نيز فاسد شده است و شرك فراگير جامعه ي مدرن همه ي انسان ها را فاسد كرده است. ربا به طور فراگير شيوع پيدا كرده و حج نيز شايد به زودي ترك شود.

– شيوع فراگير ربا ( اصطلاحی در شریعت اسلامی است به معنی گرفتن یک مال در عوض پرداخت مالی از همان جنس است بطوریکه میزان یکی زیادتر از دیگری باشد.) . امروزه در سرتاسر دنيا ربا در بانك داري و بيمه گزاري مدرن مانند سيستم پولي هم اكنون كنترل كامل بازار و زندگي اقتصادي را بدست گرفته است. برخي نشانه هاي كوچك با بياني متشابه نيز وجود دارند:

كنيز اربابش (ارباب زن) را به دنيا خواهد آورد كه اين امر با ادغام ربا و انقلاب فمنيسم مدرن ممكن است.(مترجم: برای تحقیق بیشتر در گوگل این جمله را سرچ کنید:A slave women would give birth to her mistress.)

پا و تن برهنگان بينوا، و چوپان گوسفندان را ببيني كه به برافراشتن كاخ (و زياده روي در ساختمان) با هم رقابت مي كنند. اين امر هم اكنون در حال تحقق مي باشد. وقتي كه ثروت براي پروژه هاي ساختماني عالي و گران بها توسط افرادي كه آرزومند شأن و موقعيت ظاهري در دنياي مدرن هستند تلف مي شود كه آن ها ثروتمندان را " كسي " و فقيران را " هيچ كس " مي نامند. داستان مرد فقیر و ثروتمند را در سوره ی کهف در قرآن مشاهده فرمایید.

– و نیز برخی نشانه های کوچک که تاکنون روی نداده اند مانند:" ساعت آخر نخواهد آمد تا وقتی که آتشی از سرزمین حجاز پدید آید که پشت شتران در بصرا  روشن خواهد کرد". این پیش بینی شاید نشان از این باشد که یک حمله ی اتمی در پیش است که اسرائیل رسما به تاسیسات انرژی هسته ای خواهد داشت.

بسیاری از نشانه های کوچک روز آخر وجود دارد که ما به آن ها اشاره نکردیم و هم اکنون اکثر آن ها اتفاق افتاده اند. حال می توانیم به نشانه های بزرگ بپردازیم که نشان می دهد ما در عصر آخر زندگی می کنیم.

ادامه دارد

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *