دغل بازی به سبک جمهوری رافضی( صفوی ایران) — عبدالله عابد کابلی

 

دغل بازی به سبک  جمهوری  رافضی( صفوی ایران)

 

ارسالی عبدالله عابد کابلی

 

پس از حمد الله آن خدای قادر مطلق و درود بر رسول الله و خاندان و اصحاب سراسر ایمان ایشان

خدمت برادران و خواهران سلام عرض می نمایم:

پس از اعدام بیش از 40 جوان اهل سنت و الجماعت افغانی به بهانه ی قاچاق مواد مخدر و سکوت مقامات مصلحت پیشه ی جاه و ثروت ، عده ای از ساکنان پایتخت اشغال شده ی افغانستان طی یک عملیات تاکتیکی و غیر منتظره ای مشت های خود را به هوا برده و تیر و شمشیر به نقوش نائب امام زمان و محترم احمدی نژاد زدند.

در این راستا مطبوعات و رسانه های به اصطلاح آزاد (به سبک سکولار) شروع به حرافی و هرزه گویی هایی کردند تا مبلغ آگهی های بازرگانی در تلویزیونشان را افزایش دهند.

اندکی بعد،رسانه های برادران آقای کرزی در ایران از این بچه بازی های ساکنین پایتخت دلخوری خویش را اعلام فرمودند.

آقای اسماعیل سلطنت پور یکی از مسئولان دولت جمهوری رافضی در مطلبی که در روزنامه ی ابتکار به چاپ رسید گفت:" در حالي که جمهوري اسلامي ايران در دهه گذشته ميليون‌ها مهمان ناخوانده افغاني را مورد پذيرايي قرار داده اين روزها رسانه‌هاي اين کشور فضا سازي و جوسازي‌هاي مسمومي عليه دولت و ملت ايران به راه انداخته اند که نشانگر  نمک نشناسی آنان (مهاجرین ناخوانده افغانی)است."[1][1]

در ادامه نویسنده شروع به انتقاد از این تظاهرات ها کرده که اگر دوستان موافق باشند اندکی بحث را باز می کنیم.

قبل از همه از خداوند نهایت سپاس را داریم که کشوری در همسایگی ما قرار داد تا عده ای از مهاجرین افغانی در آن اقامت داشته باشند و پس از آن از دولت ایران هم متشکریم که این کشور به افغانستان لشکر کشی نکرد و ما را گذاشت تا در سرزمین پروردگارمان  و بر اساس گفته ی امام سیزدهم جهان محصور شده ی تشیع آقای خمینی که فرمودند:" اسلام مرزی ندارد" سکنی گزینیم.

اما متاسفانه چنان بر این مهاجرین در این حکومت صفوی صفت اهانت ها  روا داشته اند که یقینا برای این دولت سراسر شرک جای ننگ و عار خواهد بود حتی اگر صحبتی از خدمات! خود کند.

جهت آگاه شدن از این خدمات (به لسان صفوی و اهانت ها به لسان علوی ) لازم میبینم تا برادران خدمات این دولت انتشار دهنده ی شرک را متوجه شوند:

1. به شهادت رساندن بیش از ده ها تن از برادران موحد و اهل علم هم عقیده ی مایان در ایران زمین (که یقینا هزاران خمینی به ارزش خاک پای یکی از آنان هم نخواهد رسید)، این خود بزرگترین جفا نه تنها بر اهل سنت ایران بلکه بر تمام مهاجرین موحد افغانستان میباشد.

2.تفرقه افکنی در بین صفوف مجاهدین افغانستان (در زمان تجاوز ارتش سرخ و زمان کنونی) که بر هیچ محقق و آزاد اندیشی پوشیده نیست و نشان بارز آن سگ حلقه بدوششان مزاری رافضی وپس از آن تمام کوشش خود را در زمان امارت اسلامی کردند تا حکومت امارت اسلامی را سرنگون که بردگان آن زمانشان روباه پنج شیر[1][2] و ربانی کابل نشین را میتوان یاد کرد.

3.اهانت به برترین و محترم ترین اشخاص از نظر عقیده ی موحدان که اصحاب و ازواج و خاندان رسول الله صل الله علیه و سلم و بیش از همه اهانت به اسد الله و فاتح خیبر و مجاهد جان برکف علی مرتضی و همسر گرامیشان فاطمه الزهرا رضی الله عنهم اجمعین از جمله خدمات بی نظیر! روافض برای دانش آموزان و نونهالان مهاجرین موحد بشمار می رود.

4.بستن و پلمپ کردن بسیاری از مساجد مهاجرین اهل توحید در ایران که در این زمینه میتوان استانهای کرمان و اصفهان بهمراه تمامی شهرستانهای آن را ذکر کرد.

5.همکاری این دولت شرک پیشه با نیروهای صلیبی جهت از بین بردن حکومت امارت اسلامی افغانستان

6.دخالتهای کنونی دولت مکار جمهوری رافضی در بین صفوف مجاهدین در افغانستان.

جهت اطلاعات مزید از خدمات این حکومت برای مهاجرین اهل توحید  فقط کافیست کنار یک مهاجر بنشینید تا شش نه بلکه شصت مورد دیگر از موراد خدمات مادی و معنوی را برایتان ذکر کنند.

و اما اگر استفاده از یارانه و یا آموزش در مدارس را (که هزینه ی تمام این مصارف را از جیب افغانها پس گرفته اند)از جمله ی خدمات خویش مذکور میدانید و انتظار دارید مهاجرین اهل توحید در مقابل اهانت های بی شرمانه تان سکوت را اختیار کنند؛ سخت در اشتباهید و اگر قرار براین باشد که اهل توحید بخاطر ارائه ی خدمات مادی با قومی کنار بیایند پس بدانید که کشورهای اروپایی و هم پیمانانتان نتنها بیش از شما نیازهای مادی مهاجرین را در ملل خویش برآورده ساخته اند بلکه آنان مانع مراسم دینی مهاجرین نشده و مهاجرین در آن ملل کفر عین تابعین اصلی کشورهایشان از امکانات استفاده کرده اند و می کنند؛اما همان به اصطلاح دموکراسی خواهان که یقینا ظلمشان بر امت اسلامی کمتر از ظلم شما بر امت اسلامی میباشد،زمانیکه دست درازی را آغاز کردند،آنگاه جوانان اهل توحید و دلداده ی قرآن آرامش را بر خود حرام و چون شاهین، روزی را شب نمیکنند تا کافری را سر به نیست و به جهنم روانه نکنند پس بدانید که اگر اقدام پلیدتان را از حدش فراتر بگذارید روزگاری دشوار را برای خود مهیا خواهید کرد.

نویسنده مقاله ی نمک نشناسی به سبک "افاغنه"  در صفهه ی 9 روزنامه ی ابتکار میگوید :" افغانستان که اکنون در يوغ اشغالگران قرار دارد و ده‌ها هزار نظامي خارجي در اين کشور، زن و ناموس مردم افغانستان را زير چکمه‌هاي خود مي‌کوبند به جاي اعتراض به اشغالگران نسبت به ايراني معترض هستند … "

این نویسنده ی جاهل که حتما از نوع خرافاتی ها هم خواهد بود کشته شدن و جان دادن سربازان صلیبی را در افغانستان نمی بیند و یا تعصب و پرستش قوم و خاک و خشت ایران او را کور کرده و یا نه بس بر سر و سینه اش مشت و زنجیر کوبیده که خود نمیداند چه درخواست کند و از افغانها می خواهد که بخاطر حظور سربازان صلیبی تظاهرات کنند !!! ، در حالیکه فرزندان غیور و موحد این سرزمین هیچ روزی را سپری نمی کنند تا اینکه ده ها سرباز صلیبی را بدرک واصل نکنند.

و قطعا نتنها جوانان خطه ی توحید افغانستان این تظاهرات ها را بی فایده و وقت گذراندن می داند بلکه سردمداران دولت رافضی باید بسیار خوشحال باشند(که حتما خوشحال هم هستند) از اینکه نیروهای صلیبی به کمکشان آمده اند و امکان اجرای شریعت اسلامی را دشوار ساخته اند ورنه می دیدید که اعدام یک جوان موحد مسلمان چه افغانی و چه غیر از آن چه نتایجی را برای این دولت در بر می داشت.

البته هر شخص خلافکار باید در حکومت اسلامی به سزای اعمالشان برسد حال چه عرب باشد و چه عجم ، چه موحد باشد و چه مشرک اما این مجازات باید در حکومتی اسلامی صورت گیرد نه در حکومتی شرک پیشه و یا هر آن کشوری که بما انزل الله حکم نمی کند.

به طور حتم در هر جامعه ای در کنار افراد عاقل و نیکوکار انسانهای سودجو و جاهل نیز وجود دارد که این امری بدیهی میباشد و جامعه ی اهل توحید هیچ گاه نیامده گناه گناهکاران جوامع را توجیه کند اما صحبت دراین است که حکومت رافضی حق ندارد فردی مسلمان را محکوم کند چراکه این بر خلاف شریعت و قوانین قرآن و سنت است.

و از آنجائیکه در هر کشور و یا قومی متاسفانه عده ی کثیری از افراد آن جامعه از منش واقعی توحید بدورند این موضوع در افغانستان هم مستثنی نیست و باید مردمان یکتاپرست افغانستان بدانند که راه بدست آوردن عزت و سربلندی آنان فقط و فقط جهاد و قتال در راه خداست و یقین بدانید که اگر همه ی راه ها را جهت دستیابی عزت از دست رفته طی کنند یقینا به بن بست خواهند رسید چراکه در طول تاریخ این حقیقت واضح عیان است که هرگاه مسلمانان دست از قتال و شمشیر کشیده اند ذلت و خواری بلافاصله بسراغشان آمده و این مطلب را رسول گرامی اسلام صل الله علیه و آله و صحبه و سلم بسیار به زیبایی به امت خویش مطرح میکنند در آنجا که میفرمایند"اذا ترکتم الجهاد فسلط الله علیکم الذله"[1][3] و بدون استثناء تمام آنچه که امروز در مقابلمان میگذرد بخوبی این حقیقت روشن تر از روز یعنی ذلت را برای آنکه ذره ای ایمان در وجودش باشد آشکار میسازد.

و امید است آنچه در وطن و جهان میگذرد تلنگرو گوشزدی باشد برای جوانان مردد و مشکوک نسبت به عمل به احکام الله جل جلاله که از مهمترین آنها در این برهه ی زمانی یقینا بدون هیچ تردیدی جهاد و قتال در راه الله سبحانه و تعالی میباشد. که بیدار شوند و بیدار شوند و بیدار شوند….

و آخر الدعوانا ان  الحمد لله رب العالمین

والسلام علی من اتبع الهدی و رحمت الله و برکاته1– آدرس خبر روزنامه: http://www.ebtekarnews.com/Ebtekar/News.aspx?NID=65119

2 – آدرس فیلم درخواست آن شیاد از کفار جهت حمله و لشکر کشی آمریکا به افغانستان در وبلاگ عقیده و جهاد بخش فیلم ها: Haq.Sub.Ir

3أخرجه الطبراني وابن القطان و صححه الألباني في السلسلة الصحيحة

 


 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *