افتتاح مؤفقانه وپخش اولين برنامۀ شکوهمند از استُديوی دنيا

 

افتتاح مؤفقانه وپخش اولين برنامۀ شکوهمند از استُديوی دنيا

 

حضور مبارک هموطنان گرامی ام ، خواهران و برادران مؤمن و مسلمان افغان و کافه امت بزرگ اسلام حلول خجسته و پر میمنت عید سعید اضحی ، این عید قربانی و بندگی را از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارم .
خداوند متعال (ج) حج و عبادات خالصانه همه زاهران بیت الله
را مقبول درگاه بی نیازی خویش گرداند .
به
برکت این ایام مبارک و نورانی از درگاه رب العزت بدست دعا عاجزانه استقرار صلح ، قطع جنگ و خونریزی ، تجاوز و اشغال را در سرزمین شهداء یعنی وطن عزیز ما افغانستان هر چه زودتر استدعا داشته ، آرزومند افغانستان آزاد ، مستقل ، سربُلند ، متحد و یکپارچه میباشم .

همچنان بی مناسبت نخواهد بود که افتتاح موفقانه و پخش اولین برنامه شکوهمند و دلچسپ زنده (مستقيم) تلویزیونی را از استُدیوی دنیا در شهر اسن برای شبکه های جهانی افغانی ، از طریق شبکه جهانی همه دل عزیز پیام افغان بروز مبارک عرفه و شب خجسته و پر برکت عید سعید اضحی ( شام یکشنبه مورخ 7 دسمبر 2008 )، خدمت همه هموطنان عزیز و مهربانم از صمیم قلب تبریک عرض بدارم .

الحمدالله این استُدیو با داشتن تیم مجرب ، مهربان و مؤدب خویش در خدمت همه هموطنان گرامی بخصوص همه عزیزانیکه خود خواهان داشتن و براه انداختن برنامه های مستقل و ویژه شان از طریق این استُدیو در شهر اسن ـ آلمان به شبکه های معروف افغانی ( پیام افغان ، آریانا افغانستان ، تلویزیون نور در آمریکا و غیره ) باشند ، قرار دارد .

همچنان صاحبان مشاغل آزاد و تجاران ملی میتوانند با ارسال اعلانات و اشتهارات شان از طریق این استُدیو در ارتقاء کیفیت و درآمد عایداتی شان بیفزایند .

به امید همکاری های بیشتر و صمیمانه همه هموطنان عزیز ما با استُدیوی دنیا

آدرس استُودیو:

TV STUDIO DUNJA
Alfredstr.165
45131 Essen
Germany

Phone
0049-163-5608867

با عرض ارادت و محبت

برادر شما ویس ناصری

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *