پیام تبریکی بمناسبت عید سعید اضحی — احمد طارق فيض

 

پیام تبریکی بمناسبت عید سعید اضحی

احمد طارق فیض

فرا رسیدن عید سعید اضحی را حضور تک تک از امت مسلمه و شما پیروان مکتب ابراهیمی تبریک و تهنیت عرض نموده از پروردگار بی همتا و خالق توانا استدعا داریم تا خوشی های بی پایان عاید حال تمام مسلمین گرداند و انشاءالله که ایام مبارک و میمون عید سعید اضحی را بخوشی و سرور پشت سر بگذرانید.

از امامان مساجد، مسلمین، امینان بر دین و پیروان مکتب ابراهیمی تقاضامندیم تا دین و مسئوولیت دینی خود را فراموش نکنند و در گردهمایی های بزرگ چون نماز عیدین و جمعه بشکل دسته جمعی به برادران شان در سنگر های حق علیه باطل دعا نمایند تا آن بیننده نماز ها و پذیرنده نیاز ها به سنگرداران حق علیه باطل در سراسر جهان پیروزی و نصرت حتمی را نصیب شان بگرداند. بدون شک دعا بالاتر از هر ثروت و ارزشمند تر از هر کمک دیگر به برادران مجاهد و پروانه های شمع جهاد می باشد.

خواهران و برادران گرامی!

امروز ما در اواخر سال ۲۰۰۹ قرار داریم و هشت سال از اشغال کشور عزیز ما افغانستان بی جان و زخمی شده میگذرد و سال نهم تجاوز بی شرمانه و ننگین صلیبیون و جهان غرب داخل شده است آنچه بعد از هشت سال تجاوز بر حریم مکرم و مهد مبارک سر بکفان اسلام هویدا و آشکارا است در واقع آن شکست  ذلیلانه و حتمی صلیبیون و پیروزی و نصرت و فتح قریب مومن بچه های اسلام می باشد و این همه نعمت و رحمتی است از جانب آن پروردگار مظلومان، بخشنده بی منت، شنوندهء آواز ها، دانندهء راز ها و مطلع بر حقایق که ما مسلمانان بالخصوص افغانان شکر پیروزی و رحمت پروردگار را همیشه بجا بیاوریم. 

عزیزان صلیبیون خونریز مانند آن خرس منکر از خدا و آن سفاک طبیعت در مهد بت شکنان شکست خورده اند، شکست که برای تمام جهانیان محسوس و قابل درک است آنچه برای تک تک از ملت مسئوولیت آفرین است جلوی گیری از تکرار شب ظلمت و بجان هم انداختن ملت مظلوم افغان از جانب دشمنان قسم خورده ما می باشد. به امید پروردگار این بار بشکل حتمی باید بعد از شکست اشغالگران و متجاوزین افغانستان آزاد و مستقل دارای حکومت اسلامی و بر اساس اراده ملت را تجربه نمایم و این مسئوولیت متوجه احاد ملت میشود همانطور که جهاد و مبارزه در راه خدا متوجه همه ما است.

به امید شکست صلیبیون در افغانستان آزادگان

و به امید افغانستان آزاد و مستقل

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *