همبستگی 3

 

  عکس های هنرمندانۀ لی وی

 ارسالی احمد ذکی مهدی

اگر می‌خواهید بگویید اینها همه جلوه های ویژه است و من هم می‌ توانم همچین چیزی درست کنم بهتر است ابتدا بدانید که او خیلی خیلی کم از ویرایش های کامپیوتری استفاده می‌ کند.
او این عکس ها را با کمک وسایلی چون طناب های فولادی ، آینه ، کش ، تشک و…

 

  پيامهای آموزندۀ سريال يوسف (ع)

 ارسالی احمد ذکی مهدی

داستان سریال یوسف (ع) با توجه به اینکه با دقت تمام بررسی و نوشته شده و مورد تایید بسیاری از افراد متخصص در زمینه داستان‏های قرآنی قرارگرفته، بهتر است فقط به دید یک سریال معمولی آنرا نبینیم. نکات آموزنده يی که ميتوان از اين سريال استخراج نمود بطور

 

 

سال جديد هجری شمسی سال "همبستگی" افغانان در شهر الميره

 

به اساس پيشنهاد اکثريت افغانان مقيم در شهر الميره، سال جديد هجری شمسی منحيث سال "همبستگی" افغانان نامگذاری گرديد. بناءً حلول سال جديد 1389 هجری شمسی ( سال همبستگی افغانان) را به عموم هم ميهنان عزيز و ساير اقوامیکه اين روز باستانی را تجليل مينمايند، از صميم قلب تبريک و تهنيت گفته، سبزی، آبادی، طراوت و سعادت را در تمام لحظات زندگی برای تان آرزو داريم.

انجمن همبستگی افغانان در شهر الميره

 

قابل توجه شاگردان مکتب همبستگی و والدين محترم شان

ادارۀ مکتب همبستگی افغانان در شهر الميره به اطلاع همۀ شاگردان عزيز مکتب همبستگی  و والدين محترم شان ميرساند که فردا روز يکشنبه مؤرخ 21 مارچ 2010 بمناسب عيد نوروز و حلول سال جديد 1389 هجری شمسی، مکتب همبستگی افغانان در شهر الميره تعطيل بوده و روز های خوش و خرمی را درين ايام پر برکت و پر از شادمانی به همۀ تان آرزو دارد.

 

ضرب المثل های ملل مختلف دنيا در مورد ازدواج

 


محمد امين پيرزاد

درباره ازدواج بسيار گفته و شنيده ايم. اما مطالبي كه در زير مي آيد شايد براي شما تازگي داشته باشد.

از ميان ضرب المثل هاي ملل مختلف و همين طور سخنان شخصيت هاي بزرگ جهان پيرامون ازدواج شصت مورد را انتخاب كرده ايم. بسياري از اين حرف ها جنبه شوخي و مزاح دارد اما تعداد ديگري از آنها شايد وصف حال من و شما باشد! همين طور قسمت ديگري از اين گفته ها مي تواند براي عده اي حكم كليد راهنما را داشته باشد…

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *