فتنه ای که یاسر الحبیب رافضی بر پا کرده است — عبدالله مؤحد

 

فتنه ای که یاسر الحبیب رافضی بر پا کرده است

 

 

ارسالی: محترم عبدالله مؤحد

 

برادران وخواهران مسلمان !

السلام وعلیکم ورحمة الله تعالی وبرکاته

 

طوریکه ممکن مستحضر باشید چندی قبل  یکی از آخوند های  مشرک ورافضیهای معروف کویتی در لندن مجلسی به مناسبت  سالگرد وفات حضرت بی بی عایشه ای صدیقه زوجة مطهر حضرت رسول گرامی اسلام ( ص ) ، مجلس جشن وسروری را  بر پا کرده بود ودرین محفل این رافضی ملعون بر اساس اعتقادات  پلید  شیعه های غلات ومنافقین زمان معاصر بر ساحت حریم بخانواده واهل بیت پیغمبر و پاکی وطهارت سیدنا حضرت بی بی  عایشه صدیقه  (مادر مسلمانان ) توهین رواداشته واورا به بدکارگی متهم ساخته است.

 البته عکس العمل جهان اسلام  خاصتا کشورهای عربی تا اندازه خوب بوده ولیکن متاسفانه  اهل تسنن افغانستان  ازین قضیه با بی میلی ر د شدند .

 حال که بالاثر گفتار پلید این انسان لادین ومنافق ، احساسات جهان اسلام را متاثر ساخته است  ، حکومت صفوی  ومنافق ایران  تا حال سکوت رواداشته وامروز  سایت تابناک ایران که متعلق به محسن رضائی  فر مانده ای اسبق سپاه ایران واز شیعه های غلات است  گذارشی را ازین ماجرا ثبت وبه نشر سپرده است .

محسن رضائی که از جمله ای خرافیان و ازجمله ای دست بوسان خامنه ئی ملعون است درسایت خود بنام (( تابناک))  به موضوع این جلسۀ شیطانی اشاراتی داشته است .

خیلی جالب است که این گذارشگر منافق دروغگو جریان جلسه را بصورت  حقیقی گذارش نکرده وعلاوتا دروغهای اضافی ایکه همان خصلت اهل نفاق وتقیه است نیز بکار برده است :

۱- اینکه درتمام گذارش خود از بی بی عایشه به سبکی یاد کرده و هیچگاهی اشاره نکرده است که حضرت بی بی عایشه صدیقه زوجه مطهر حضرت رسول مقبول ( ص) بوده است.

۲- همان طوریکه مذهب اهل روافض بر دروغ بنا نهاده شده است سایت محسن رضائی  هم با تقیه  وبه دروغ  ادعا کرده است که گویا این روحانی شیعه(یاسرالحبیب) کویتی بر اساس روایات امام بخاری  (رح )وامام مسلم (رح )  عایشه  را متهم ساخته است.

۳- نظر مقامات ایران را چنین  ارائه کرده است که گویا مقامات  رافضیها درایران این صحبتهای  یاسر الحبیب را درین زمان نامناسب خوانده اند .

حال از این رافضی غلات باید پرسید که :

اولا : نوشته ومتن گذارش تو میرساند که خود تو ورهبر خبیث  ونا پاک تو وهمه اعضای حوزه های گمراه کننده ای قم ومشهد  توهمین طرز تفکر خبیثانه ای یاسرالحبیب را دارید . وتمام کتب گمراه کننده ای تان مبین قلبهای سیاه تان واندیشه ای گمراه تان است.

ثانیا: ادعای منافقانه ودروغگویانه ای تان میرساند که شما با پیشوایان گمراه ومجتهدین  شیطان صفت تان  همراه بوده وهمانطوریکه  همه آنها  بر پیغمبر خدا ، بر قر آن وبر ائمه دروغ وتهمت بستند  شما نیز بر امام بخاری وامام مسلم  هم تهمت میزنید.

 درحالیکه ایشان از ادعای پوچ وناپاک تان مبری هستند.

ثالثاً : موضعگیری ایران صفوی در برابر این قضیه  خود میرساند که تمام گردانندگان رژیم ولایت فقیه  ، با یاسرالحبیب همسو وهم نظروهم فکر بوده وفقط ازجهت تقیه  گفتید که این حرف ها حالا مناسب نیست . ورنه  در زمان مناسب به جا وحقیقت است . زیرا بگفتۀ  محسن قرائتی  جمهوری اسلامی  هنوز در حال تقیه است.

 اما به شما منافقان  این قرن باید گفت که چهرۀ های آلوده وقیرگون تان را آبهای دریای خضر  سفید نخواهد کرد. وانشاءالله همانطور تا روز قیامت روسیاه  ومنافق خواهید ماند.

برادران وخواهران مسلمان  ارجمند !

شما خود گذارش سایت محسن رضائی این دست بوس خامنه ئی را ببینید تا مطمئن شوید که رژیم شیطانی ایران در ورای تمام فتنه اختلاف وشقاق امت اسلامی وترویج افکار خرافی ، شرک آلود  وتبدیل وتحریف دین وکلام الهی وتاریخ اسلام وسیرت ائمه ای مسلمین می باشد.

 ووقت آن است تا امت مسلمه بیدار شده وچهرۀ اصلی این عوامل استعمار را خوب بشناسند.

 والسلام وعلیکمورحمت الله وبرکاته

————————————-

 

ماجرای اظهارات روحانی شیعه و تفرقه میان مسلمانان:

سخنرانی شیخ «یاسر الحبیب» درباره «عایشه» که فورا در «یوتیوب» قرار گرفت، موجب خشم شدید اهل سنت به ویژه در کشورهای کویت، عربستان سعودی، عراق و بحرین شد و همین امر به سرعت به جنجال و شکافی عمیق میان جریان های گوناگون اسلامی تبدیل شد و در پی جنجالی شدن این موضوع، پارلمان کویت پس از بررسی این مسأله، تابعیت این روحانی کویتی را سلب کرد.

 حدود سه هفته است که اختلاف و جنجالی شیعی ـ سنی در برخی کشورهای عربی مانند کویت، عربستان سعودی، عراق و بحرین پدید آمده و به یکی از موضوعات داغ و اصلی در عرصه رسانه ای این کشورها تبدیل شده است.

به گزارش «تابناک»، بازخوانی سیر حوادث این سه هفته نشان می دهد که دشمنان اسلام قصد دارند یک بار دیگر از حربه و روش قدیمی خود استفاده کرده و با ایجاد شکاف میان شیعیان و اهل سنت، نزاعی طایفه ای پدید آورده و علاوه بر تضعیف صف مسلمانان، موضوع هتک حرمت قرآن کریم در ایالات متحده آمریکا را تحت الشعاع قرار دهند.

ماجرا از آنجا آغاز شد که «شیخ یاسر الحبیب»، هفدهم ماه رمضان امسال، مراسمی با نام سالمرگ «عایشه» در محل اقامتش در لندن بر پا کرد و در آن به سخنرانی درباره شخصیت همسر پیامبر (ص) پرداخت.

وی با بهره گیری از احادیث موجود در برخی کتب اهل سنت مانند «صحیح مسلم» و «صحیح بخاری»، برخی اتهامات را متوجه عایشه کرد.

سخنرانی شیخ «یاسر الحبیب» درباره «عایشه» که فورا در «یوتیوب» قرار گرفت، موجب خشم شدید اهل سنت به ویژه در کشورهای کویت، عربستان سعودی، عراق و بحرین شد و همین امر به سرعت به جنجال و شکافی عمیق میان جریان های گوناگون اسلامی تبدیل گشت و در پی جنجالی شدن این موضوع، پارلمان کویت، پس از بررسی این مسأله تابعیت این روحانی کویتی را سلب کرد.

در پی سلب تابعیت شیخ «یاسر الحبیب»، چهره های سرشناس سیاسی شیعی در کویت نیز از این مسأله ابراز رضایت کرده، اما اعلام نمودند، خواستار رسیدگی و سلب تابعیت از شیوخ و چهره های وهابی و سنی مذهب کویتی که به اعتقادات شیعه توهین می کنند نیز هستند. از جمله چهره های سرشناس کویتی که دارای اندیشه های سلفی گری است و همواره سیاست های جمهوری اسلامی ایران و شیعیان را مورد اهانت قرار می دهد، «ولید طباطبایی»، نماینده پارلمان کویت است.

گفتنی است، در این میان، علما و چهره های سرشناس جهان تشیع که فورا از هدف پلید دشمنان اسلام برای تفرقه افکنی میان مسلمانان آگاه شدند، با صدور بیانیه های جداگانه اظهارات الحبیب را نامناسب خوانده و نسبت به تلاش دشمنان برای فتنه انگیزی هشدار دادند؛ اما متأسفانه، در این میان چهره های اهل سنت و به ویژه وهابیون کوتاه نیامده و همچنان به انتقاد از شیعیان و حمله به پیروان اهل بیت (ع) در سراسر جهان می پردازند. بدیهی است در صورت ادامه یافتن این رفتار، ممکن است، شکاف عمیق تر شده و به درگیری فیزیکی میان پیروان این دو مذهب اسلامی نیز بینجامد که بی شک در آن صورت نتایج آن وخیم و جبران ناپذیر خواهد بود.

و اما شیخ یاسر الحبیب
کیست؟

شیخ «یاسر یحیی عبدالله الحبیب» روحانی جوان کویتی متولد ۱۹۷۷ میلادی و تأسیس کننده «هیأت خدام‌المهدی» که هم اکنون در لندن اقامت دارد. وی «هیئت خدام‌المهدی» را در سال 2001 در کویت تأسیس کرد، اما در سال 2004 به دلیل بروز برخی مشکلات میان او و دولت کویت، این هیأت پلمپ و شیخ الحبیب بازداشت شد و مدتی بعد توانست از کویت فرار کرده و خود را به لندن برساند.

وی دو روز پیش در اظهاراتی اعلام کرد که می خواهد یک شبکه ماهواره ای مذهبی به نام «فدک» راه اندازی کند. مقدمات راه اندازی این شبکه از ماه های پیش آغاز و مقدار زیادی از برنامه های آن تاکنون ضبط و آماده پخش شده است. «یاسر الحبیب»، یکی از اهداف اصلی راه اندازی این شبکه ماهواره ای را رسوا کردن چهره واقعی وهابیت و خاندان آل سعود عنوان کرده است.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *